MXWORLD

– šance pro samotáře

MXWORLD je fenomenální Revenue Sharing projekt pod záštitou světoznámého motivátora James Lee Valentina. Jedná se o poměrně nový projekt, jehož garantovaná životnost je minimálně do roku 2020. MXWORLD je velmi dobře hodnocen i v zahraničí a poměrně rychle se rozrůstá, zejména v Evropě. ČR je dokonce co se počtu uživatelů týče, na úžasném 2. místě.

 

Zaregistrujte se ZDE
 

 

U MXWORLD je výnos z vkladu standardních 110%, tedy čistý zisk 10%. Toto platí pro všechny typy balíčků, hodnota výnosů se tedy odvíjí i od hodnoty balíčku. Balíčky jsou trojího typu. Mini adpack za 5$, medium adpack za 25$ a millionaire adpack za 50$. Pro splnění požadavku zisku z balíčků je nutno odklikat denně 10 reklam.
3 druhy balíčků

 

MXWORLD je především Revenue Sharing program, tedy podíl na zisku formou balíčků. Nákupem jednoho balíčku budete každý den po dobu 44 dní získávat výdělek 2.5% denně. Za oněch 44 dní získáte tedy již zmíněných 110% z vkladu, z čehož je 10% čistý zisk.

MX balíčky

V programu je i doplňková sekce s PTC reklamami, ale je to skutečně jen doplněk, na kterém tento program nestojí.

PTC odkazy

MXWORLD obsahuje také bannerovou a textovou inzerci. Zobrazení získáte vždy při nákupu balíčků a může je je využít pro propagaci jiných projektů.

Přidat banner

 

 

Klíčové parametry
Hodnoty kliků 0,005$
Referal systém 10%, 5%, 5%
Payout 25$
Peněženky Payza, SolidTrustPay, PerfectMoney
Payment Instant
Share Button

Komentáře

comments