Paidverts

– tak trochu jiná klikačka, určete si výši kliků

 

Paidverts je unikátní tím, že hodnota reklamy není fixní, ale závisí na stavu tzv. Bonus Ad Points (BAP, viz dále). Můžete tak odkliknout reklamu za 0,0005$ (což je minimum a má hodnotu 1 BAP), ale také třeba za 20 $. Čím víc máte BAP, tím máte větší pravděpodobnost, že získáte  reklamu vyšší hodnoty. Hodnota 1 BAP = 0,0005$, z čehož vyplývá, že máte-li např. 2000 BAP, můžete teoreticky získat reklamy v hodnotě max 1$. Abyste měli šanci získávat reklamy vyšších hodnot, je vhodné udržovat úroveň BAP konta v co nejvyšších hodnotách.

paidvertsBAPs     paidvertsCASHs

Zaregistrujte se ZDE
 

PaidVerts

Výplata

paidvertspayza

Hodnota vašeho denního zisku z reklam se orientačně řídí tím, do jaké skupiny patříte, dle momentální hodnoty BAPs:

paidvertsgroups

Systém funguje tak, že denně jde do oběhu určité množství reklam v určitých hodnotách. Množství BAP vám pouze zvyšuje pravděpodobnost, že dostanete ty hodnotnější reklamy.

Jak získávat Bonus Ad Points

Zpočátku vám každý den přijde 8 reklam v hodnotě 50 BAPs (celkem tedy 400 BAP). Po získání prvních 100 reklam, sníží se jejich hodnota na 25 BAP při stávajícím počtu 8 reklam denně (tj. 200 BAP)

PaidVerts

BAP můžete koupit. V Menu „Buy Ads“ kliknete na „CREATE CAMPAIGN“. Za nákup v hodnotě 1$ získáte 2400 BAP + reklamu na vámi zvolené stránky, kterou shlédne 50 lidí + 2 bannery.
Reklamy je vhodné využít k tomu, abyste inzerovali nějaké jiné své klikačky (např. Neobux, ClixSense apod.) a získávali tak přímé refferaly, možná se budete divit, ale já jsem touto cestou získal několik referallů i na všeobecné známé klikačky.
Nejjistější, ale také nejpomalejší metodou je postupné vydělávání a následná reinvestice do reklam. Zpočátku to jde pomalu, ale následně vaše hodnota BAPs bude narůstat geometrickou řadou.

Hraní her – s BAP můžete hrát hry jako je ruleta apod, pokud to však neumíte, může se vám to vymstít.

Každý den se vám odečte „daň“ 100 BAP.

 

Po kliknutí na „view bonus ad“ nebo „view activation ad“ se zobrazí následující stránka. Do všech třech bílých políček je třeba opsat text nad nimi. Po kliknutí na ikonku textu se vám text zkopíruje do políčka.

paidvertsclick1

Po vyplnění všech políček se vám zaktivuje tlačítko „Proceed to Advertisers Website“.

paidvertsclick2

Po kliknutí na toto tlačítko se zobrazí okno s reklamou. Po uběhnutí vyměřeného času (5 – 30 sekund), vyplníte captcha kód a odkazem „confirm“okno s reklamou zavřete.

 

paidvertsclickcaptcha-300x124

 

Hodnoty kliků:         0,0005$- 250$
Payout:                      1$ – 10$
Peněženky:               PayPal, Payza, SolidTrustPay, Perfect Money, Neteller…
Referal systém:        5%
Payment:                  Do týdne, v reálu druhý den

 

PaidVerts
Share Button

Komentáře

comments